Про RLCC

The Refugee Law Clinic Cologne e.V. це некомерційна асоціація заснована студентами юридичного факультету в мiстi Кьольн з метою пiдтримки емігрантiв, особливо біженців та людей, які потребують притулку.

Ми надаємо безкоштовні юридичні консультації та підтримку під час слухань в питання біженців під керівництвом кваліфікованих юристів у сфері міграційного права.

Актуальне

З 18 листопада ми проводимо консультаціі за адресою:

Bernhard-Feilchenfeld-Str. 9, 50969 Кельн (2-й поверх, ліворуч)

Наші консультації знову проводяться особисто.

Будь ласка, дотримуйтесь загальних правил гігієни під час відвідування нашого офісу.Це включає носіння медичної маски та дотримання фізичної дистанції з членами нашої команди.  Будь ласка,  дезінфікуйте руки та дотримуйтесь правил гігієни при кашлі та чханні.

Наші послуги

Наші консультації

Якщо ви бажаєте скористатися нашою безкоштовною юридичною консультацією, яку проводять студенти, будь ласка, відвідайте наш офіс. На прийомі ми перевіримо як і чим ми можемо допомогти. Будь ласка, візьміть з собою усі важливі документи. Зверніть увагу, що під час прийому юридична консультація не надається.

Якщо у Вас виникли запитання, зв’яжіться з нами безпосередньо за електронною адресою: sprechhour@lawcliniccologne.com.

Наші прийомні години: кожен 1-й і 3-й четвер місяця з 18:30 до 20:30

Управління : Лукас Гранрат і Хенрік Детерінг

Vorstellung RLCC_UK

Наші прийомні години відбуваються:

Адреса
Бернхард-Файлхєнфельд-Штрасе 9 (Bernhard-Feilchenfeld-Straße) 50969 Кельн

sprechstude@lawcliniccologne.com

Мовне посередництво

Наші співробітники під час прийомної години розмовляють німецькою та англійською мовами. Якщо Ви потребуєте перекладача та самі нікого привести не можете (родина, друзі, знайомі), ми спробуємо знайти для Вас вихід. Запити відсилайте будь ласка нам електроною поштою (в найкращому випадку німецькою або англіською мовами).

Якщо Ви потребуєте під час вашого візиту нашої прийомної години переклад, ви можете звернутися до команди нашої прийомної години: sprechstunde@lawcliniccologne.com.
Дуже просимо сприймати узгоджену зустріч серйозно, тому що ми покладаємо багато зусиль, щоб знайти добровільного перекладача.

Супровід під час слухання

Якщо у Вас попереду слухання в відомстві з питань міграції та біженців (Bundesamt für Migration und Flüchtlinge (BAMF)), Вам може знадобитися наша допомога під час слухання.

Ми підготуємо Вас безкоштовно до слухання у відомстві з питань міграції та біженців (BAMF) та супроводимо до цієї зустрічі. Ми рекомендуємо Вам відчасно відвідати наші прийомні години, щоб ми змогли повністю розглянути Вашу справу також до та після слухання. Наші навчені співробітники готові також до слухань, якщо Ви ніякого нашого повного супроводження не бажаєте.

Слухання у відомстві з питань міграції та біженців (BAMF) часто є вирішальним кроком в процедурі надання притулку. Важливим є переконливе, детальне та безпомилкове зображення подій втечі. Часто

протягом короткого часу у відомстві повинні бути розкриті інтимні, травматичні та жахливі події.

На жаль багато постраждалих шукають тількі тоді пораду, коли слухання вже (невдало) пройшло. При цьому можливо униктути багато пасток через ретельну та індивідуальну підготовку. Крім того дуже добре не бути на самоті під час слухання.

Для виключної підготовки та супроводження до слухання звертайтеся до нас електроною поштою.

Будь ласка звертайтесь до нас якомога раніше – в найкращому випадку ще до виклику до відомства з питань міграції та біженців! При короткосрочних запитах ми не можемо гарантувати, що зможемо Вас підготувати та супроводжувати.

Зворотній зв’язок

Якщо у вас є зауваження, критика, побоювання або щось подібне під час або після консультації, то у такому випадку напишіть нам будь ласка електронне повідомлення за адресою: concerns@lawcliniccologne.com!